Avokadocu Ayşe Alanya

Hikayemiz

Merhabalar ben Ayşe MECEK, sizin deyiminizle Avokadocu Ayşe 

Alanya’nın ilk avokadocu kadını ve 5 çocuk annesiyim.

Avokado maceramız eşim Hüseyin MECEK’in 1994 yılında bir ziraat mühendisinin kendisine bir avokado bahçesi gezdirmesi ile başladı. Eşim meyvenin güzelliğinden öyle çok etkilenmiş ki o zamanlar ticari bir değeri olmamasına rağmen avokado bahçesi kurmaya karar vermiş.  Avokado o dönemler sadece avukatlar ve doktorlar tarafından yenildiği düşünülen bir yiyecekmiş. Bu nedenle de köyde avokado ağaçlarına avukat ağacı denirmiş. Biz buna şimdi çok gülüyoruz 

Eşimle evlenince ben de avokado serüveninin bir parçası oldum. Fidanlarımızı birlikte sevgiyle yetiştirip büyüttük. Başlarda çok zorlanmış olsak da şimdi Avokado hayatımızın bir parçası oldu ve sizlerde buluşturabilmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Ben bir anne titizliği ve hassasiyeti ile ürünlerimi yetiştiriyorum. Tüm ürünler eşimle bize ait olan bahçelerimizde organik olarak yetişiyor. Kendi çocuklarıma yedirmediğim hiçbir ürünü sizlere göndermiyorum.

Amacım kendi ailemin doyasıya faydalandığı bu besleyici, lezzetli ve son derece sağlıklı ürünleri sizlerle de buluşturabilmek. En taze hali ile hızlı bir şekilde ürünlerimin teslim edilmesi benim için oldukça önemli. Bu nedenle ürünler size geç ya da hasarlı ulaştı ise bana bildirmeniz halinde “yeni ürün gönderimi ya da ücret iadesi” yapmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim .

+90 541 548 78 37 numaralı telefonu arayarak ya da WhatsApp üzerinden yazarak bana her zaman ulaşabilirsiniz.